Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 188

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бердянськ 188 3/06-11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 24:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 11:50
Тернопіль-Пас. 13:56 14:01
Підволочиськ 14:50 14:52
Хмельницький 15:53 16:08
Вінниця 18:08 18:19
Козятин-1 19:10 19:12
Біла Церква 20:56 20:58
Миронівка 21:55 21:57
Корсунь 22:28 22:30
Ім.тараса Шевченка 23:24 23:39
Фундукліївка 00:13 00:15
Знам'янка-Пас. 00:57 01:02
Олександрія 01:41 01:43
П'ятихатки 02:59 03:01
Верхівцеве 03:34 03:36
Кам'янське-Пас. 04:06 04:08
Дніпропетровськ-Головний 04:44 05:09
Синельникове-1 06:14 06:16
Запоріжжя-1 07:17 07:22
Великий Токмак 09:53 09:55
Верхній Токмак-2 10:45 10:52
Верхній Токмак-1 11:01 11:03
Бердянськ 12:30

Розклад у зворотньому напрямку