Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя, Кривий Ріг Львів 120 5,7,11,13,25,27,29/09, 3/10/2017 25:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 10:49
Дніпро-Головний 12:57 13:32
Кривий Ріг-Головний 17:14 17:57
Рокувата 18:45 18:50
Щаслива 20:50 20:52
Олександрія 21:17 21:19
Користівка 21:30 21:32
Знам'янка-Пас. 22:03 22:08
Чорнолісська 22:23 22:25
Фундукліївка 22:56 22:58
Кам'янка 23:15 23:17
Ім.тараса Шевченка 23:37 23:52
Цвіткове 00:19 00:21
Городище 00:36 00:38
Миронівка 01:25 01:27
Біла Церква 02:19 02:21
Козятин-1 04:03 04:18
Вінниця 05:16 05:21
Жмеринка-Пас. 06:10 06:30
Комарівці 07:13 07:15
Деражня 07:31 07:33
Хмельницький 08:01 08:05
Волочиськ 09:03 09:05
Підволочиськ 09:13 09:15
Тернопіль-Пас. 10:02 10:17
Злочів 11:15 11:19
Красне 11:44 11:46
Львів 12:27

Розклад у зворотньому напрямку