Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 88

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Новоолексіївка 88 15/05-21/08/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 24:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 09:48
Голоби 10:17 10:21
Рожище 10:44 10:47
Ківерці 11:04 11:30
Луцьк 11:45 12:08
Ківерці 12:24 12:26
Рівне 13:20 13:26
Здолбунів-Пас. 13:40 13:56
Острог 14:25 14:27
Кривин 14:45 14:47
Славута-1 15:01 15:03
Шепетівка-1 15:26 15:32
Полонне 16:04 16:06
Печанівка 16:30 16:32
Чуднів-Волинськ. 16:55 16:57
Бердичів 17:31 17:33
Козятин-1 18:02 18:35
Біла Церква 20:31 20:33
Миронівка 21:26 21:28
Корсунь 21:59 22:01
Городище 22:20 22:22
Ім.тараса Шевченка 23:00 23:21
Фундукліївка 23:54 23:56
Знам'янка-Пас. 00:37 00:42
Олександрія 01:22 01:24
П'ятихатки 02:40 02:42
Верхівцеве 03:14 03:16
Кам'янське-Пас. 03:49 03:51
Дніпро-Головний 04:28 04:53
Синельникове-1 05:47 05:49
Запоріжжя-1 06:41 06:46
Мелітополь-Пас. 08:26 08:48
Якимівка 09:15 09:17
Сокологірне 09:36 09:38
Партизани 09:56 09:58
Новоолексіївка 10:10

Розклад у зворотньому напрямку