Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Кам'янець-Подільсь 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 26/03/2017 щоденно 7:26

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:46
Козятин-1 18:34 18:36
Вінниця 19:22 19:27
Жмеринка-Пас. 20:05 20:23
Хмельницький 21:38 21:42
Гречани 21:52 22:07
Ярмолинці 23:00 23:02
Дунаївці 23:21 23:23
Кам'янець-Подільський 00:12