Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 52

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 52 з 31/10/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 9:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 21:57
Синельникове-1 22:51 22:53
Дніпро-Головний 23:39 23:57
Кам'янське-Пас. 00:28 00:30
Олександрія 02:43 02:45
Знам'янка-Пас. 03:24 03:27
Ім.тараса Шевченка 04:38 04:41
Київ-Пас. 07:17

Розклад у зворотньому напрямку