Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 52

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 52 з 30/10/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 9:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:44
Ім.тараса Шевченка 02:16 02:19
Знам'янка-Пас. 03:28 03:30
Олександрія 04:05 04:07
Кам'янське-Пас. 06:18 06:20
Дніпро-Головний 06:55 07:10
Синельникове-1 08:01 08:03
Запоріжжя-1 08:54

Розклад у зворотньому напрямку