Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 798

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Херсон 798 безпересадковий вагон 3/06-5/09/2017 по непарних, при двох непарних 27,1,3; додатково 29/08/2017 18:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 16:51
Смородине 17:47 17:48
Кириківка 18:05 18:06
Губарівка 18:32 18:33
Богодухів 18:47 18:48
Люботин 19:43 19:44
Харків-Пас. 20:11 21:17
Лозова-Пас. 23:09 23:11
Павлоград-1 00:02 00:04
Дніпро-Головний 01:20 01:40
Кам'янське-Пас. 02:15 02:17
Кривий Ріг-Головний 04:46 05:29
Апостолове 06:11 06:33
Високопілля 07:00 07:02
Біла Криниця 07:31 07:33
Березнегувате 07:58 08:00
Снігурівка 08:37 08:39
Миколаїв Пас. 09:39 09:59
Херсон 11:22

Розклад у зворотньому напрямку