Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) 22,23,26,27/06/2017 7:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 07:15
Ім.тараса Шевченка 09:21 09:22
Знам'янка-Пас. 10:21 10:22
Олександрія 10:51 10:52
П'ятихатки 11:37 11:38
Кам'янське-Пас. 12:24 12:25
Дніпропетровськ-Головний 12:51 13:01
Запоріжжя-1 14:27