Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 318

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпро 318 безпересадковий вагон з 3/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 17:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 14:41
Одеса-Східна 15:12 15:14
Куліндорове 15:21 15:23
Кремидівка 15:36 15:38
Чорноморська 15:50 15:52
Буялик 16:02 16:04
Сербка 16:16 16:18
Раухівка-1 16:36 16:38
Березівка 16:52 16:54
Колосівка 17:11 17:34
Зелений Гай 18:11 18:13
Ясна Зоря 18:26 18:28
Баловне 18:52 18:53
Миколаїв Пас. 19:52 20:12
Херсон 21:21 21:51
Галаганівка 22:25 22:27
Снігурівка 22:42 22:44
Каховка 23:51 00:13
Братолюбівка 00:51 00:53
Сірогози 01:44 01:47
Нововесела 02:30 02:35
Федорівка 03:36 04:11
Пришиб 04:29 04:34
Таврійськ 04:56 04:58
Запоріжжя-1 05:40 06:05
Синельникове-1 07:03 07:23
Дніпро-Головний 08:16

Розклад у зворотньому напрямку