Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 618

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 618 безпересадковий вагон до 28/10/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 18:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 15:48
Синельникове-2 16:32 16:34
Синельникове-1 16:42 17:02
Запоріжжя-1 18:04 19:50
Таврійськ 20:30 20:31
Пришиб 20:54 20:59
Плодородна 21:12 21:14
Федорівка 21:26 22:02
Нововесела 23:05 23:10
Сірогози 23:53 23:56
Братолюбівка 00:49 00:51
Каховка 01:29 01:51
Снігурівка 02:58 03:00
Галаганівка 03:13 03:15
Херсон 03:49 04:19
Миколаїв Пас. 05:14 05:34
Баловне 06:34 06:36
Ясна Зоря 06:59 07:01
Зелений Гай 07:14 07:16
Колосівка 08:10 08:33
Березівка 08:46 08:47
Раухівка-1 09:04 09:06
Буялик 09:35 09:37
Кремидівка 09:56 09:58
Одеса-Східна 10:14 10:16
Одеса-Головна 10:46

Розклад у зворотньому напрямку