Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") 3/09-28/10/2017 щоденно 12:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:17
Миронівка 20:40 20:42
Корсунь 21:13 21:15
Цвіткове 21:50 22:00
Ім.тараса Шевченка 22:29 22:47
Долинська 01:20 01:23
Кривий Ріг-Головний 03:13 03:18
Апостолове 03:59 04:02
Чортомлик 04:47 04:49
Нікополь 05:16 05:31
Марганець 05:57 05:59
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:50

Розклад у зворотньому напрямку