Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 79

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпропетровськ Київ 79 ("ДНІПРО") 26/03-13/07/2017, з 5/09/2017 щоденно; 15/07-3/09/2017 щоденно, крім п`ятниць, понеділків 8:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпропетровськ-Головний 22:25
Кам'янське-Пас. 23:00 23:02
Верхівцеве 23:34 23:36
П'ятихатки 00:19 00:21
Олександрія 01:35 01:37
Знам'янка-Пас. 02:16 02:21
Ім.тараса Шевченка 03:36 03:39
Київ-Пас. 06:58

Розклад у зворотньому напрямку