Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 380

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бухарест Київ 380 безпересадковий вагон ("БУКОВИНА") 26/03 - 3/12/2017 по неділях, крім 2/07-22/10/2017 25:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бухарест-Норд 06:15
Плоєшти Суд 06:59 07:02
Мизил 07:36 07:38
Бузеу 08:14 08:17
Римнику Серат 08:47 08:49
Фокшани 09:27 09:30
Мерешешть 09:51 09:53
Аджуд 10:19 10:22
Бакеу 11:00 11:15
Роман 11:45 11:46
Пашкани 12:14 12:16
Долхаска 12:36 12:37
Верешть 12:54 12:56
Сучава 13:09 13:26
Сучава Норд 13:31 13:32
Дерменешть 13:42 13:43
Милишеуць Хм. 13:53 13:54
Дорнешти 14:07 14:09
Вікшани 14:24 15:18
Вадул-Сірет 15:40 17:43
Глибока-Буковинська 17:55 17:57
Вапнярки 18:04 18:05
Кр.дубрава 18:11 18:12
Тисівці 18:17 18:18
Великий Кучурів 18:25 18:28
Волока 18:35 18:36
Космін 18:41 18:42
Чагор 18:48 18:49
Чернівці-Півден. 18:56 18:58
Чернівці 19:10 19:55
Новоселиця 20:32 20:34
Ларга 22:05 22:25
Кам'янець-Подільський 23:34 23:39
Дунаївці 00:55 00:57
Гречани 02:13 02:36
Хмельницький 02:47 02:52
Вінниця 04:46 04:50
Калинівка-1 05:09 05:11
Козятин-1 05:44 05:46
Фастів-1 06:56 06:58
Київ-Пас. 08:07

Розклад у зворотньому напрямку