Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Бухарест 117 безпересадковий вагон ("БУКОВИНА") 31/03/2017 - 1/12/2017 по п"ятницях 26:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:42 22:44
Вінниця 23:01 23:03
Хмельницький 00:46 00:49
Гречани 00:59 01:14
Дунаївці 02:32 02:34
Кам'янець-Подільський 03:27 03:32
Ларга 04:44 05:04
Новоселиця 06:31 06:33
Чернівці 07:10 09:25
Чернівці-Півден. 09:42 09:44
Чагор 09:51 09:52
Космін 09:59 10:00
Волока 10:07 10:09
Великий Кучурів 10:14 10:16
Тисівці 10:25 10:26
Кр.дубрава 10:36 10:37
Вапнярки 10:46 10:47
Глибока-Буковинська 10:56 10:58
Вадул-Сірет 11:08 13:40
Вікшани 14:02 14:52
Дорнешти 15:05 15:06
Милишеуць Хм. 15:20 15:21
Дерменешть 15:31 15:32
Сучава Норд 15:44 15:45
Сучава 15:50 16:03
Верешть 16:16 16:17
Долхаска 16:38 16:39
Пашкани 16:57 16:58
Роман 17:27 17:28
Бакеу 17:58 18:08
Аджуд 18:50 18:52
Мерешешть 19:19 19:21
Фокшани 19:45 19:47
Римнику Серат 20:24 20:26
Бузеу 20:56 20:59
Мизил 21:31 21:32
Плоєшти Суд 22:10 22:12
Бухарест-Норд 22:56

Розклад у зворотньому напрямку