Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Харків 84 безпересадковий вагон 26/03-4/07/2017 щоденно 16:23

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 18:27
Волноваха 19:55 20:15
Хлібодарівка 20:39 20:41
Зачатівська 21:04 21:05
Комиш-Зоря 21:50 21:55
Великий Токмак 23:26 23:28
Молочанськ 23:40 23:42
Світлодолинськ 23:59 00:08
Федорівка 00:29 00:51
Запоріжжя-1 02:00 02:05
Синельникове-1 03:09 03:11
Дніпропетровськ-Головний 03:58 06:33
Синельникове-2 07:08 07:10
Павлоград-1 07:38 07:40
Варварівка 07:55 07:57
Лозова-Пас. 08:35 08:37
Краснопавлівка 09:08 09:10
Лихачове 09:32 09:34
Харків-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку