Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 795

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Маріуполь 795 безпересадковий вагон 26/03-5/07/2017 щоденно 17:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 18:05
Лихачове 19:13 19:15
Краснопавлівка 19:36 19:38
Лозова-Пас. 20:05 20:07
Варварівка 20:42 20:44
Павлоград-1 20:59 21:01
Синельникове-2 21:29 21:31
Дніпропетровськ-Головний 22:08 01:31
Синельникове-1 02:24 02:26
Запоріжжя-1 03:19 03:34
Молочанськ 05:51 05:53
Великий Токмак 06:06 06:08
Комиш-Зоря 07:40 07:45
Зачатівська 08:36 08:38
Хлібодарівка 09:01 09:03
Волноваха 09:25 09:45
Маріуполь 11:15

Розклад у зворотньому напрямку