Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кур. Дніпро 73 безпересадковий вагон 26/03-23/08/2017 щоденно 19:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 14:50
Тула 1 Курская 18:10 18:40
Орел 20:55 21:25
Курськ 23:09 23:43
Бєлгород 01:53 02:53
Харків-Пас. 04:11 05:01
Лозова-Пас. 07:00 07:02
Павлоград-1 07:52 08:02
Синельникове-2 09:33 09:35
Дніпро-Головний 10:20