Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 957

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Москва 957 безпересадковий вагон 22/06-28/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 26:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 08:57
Миколаїв Пас. 10:19 11:05
Новий Буг 12:28 12:30
Казанка 13:07 13:09
Долинська 13:43 14:03
Куцівка 14:23 14:25
Знам'янка-Пас. 15:30 16:00
Фундукліївка 16:47 16:49
Кам'янка 17:06 17:08
Ім.тараса Шевченка 17:29 17:53
Черкаси 18:28 18:35
Золотоноша-1 19:09 19:11
Драбове-Барятинське 19:44 19:45
Гребінка 20:07 20:27
Пирятин 20:46 20:48
Прилуки 21:36 21:42
Ічня 22:25 22:27
Бахмач-Пас. 23:28 23:48
Конотоп-Пас. 00:14 00:19
Терещенська 01:13 01:15
Хутір Михайлівський 01:55 01:57
Зернове 02:13 03:00
Москва Київська 11:12

Розклад у зворотньому напрямку