Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 61

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Херсон 61 безпересадковий вагон 23/06-27/10/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 26:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва Київська 15:33
Суземка 22:58 23:48
Зернове 00:05 00:47
Хутір Михайлівський 01:03 01:05
Терещенська 01:38 01:40
Конотоп-Пас. 02:34 02:39
Бахмач-Пас. 03:03 03:29
Ічня 04:29 04:31
Прилуки 05:10 05:15
Пирятин 06:01 06:03
Гребінка 06:23 06:43
Драбове-Барятинське 07:07 07:09
Золотоноша-1 07:53 07:55
Черкаси 08:24 08:28
Ім.тараса Шевченка 09:04 09:34
Кам'янка 09:57 09:59
Фундукліївка 10:13 10:15
Знам'янка-Пас. 10:58 11:28
Куцівка 12:23 12:25
Долинська 12:45 13:05
Казанка 13:39 13:41
Новий Буг 14:06 14:08
Миколаїв Пас. 15:25 16:10
Херсон 17:33

Розклад у зворотньому напрямку