Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 14/04-30/06/2017 щоденно 15:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 13:46
Веселинове 16:11 16:13
Вознесенськ 16:47 16:50
Южноукраїнська 17:22 17:24
Помічна 18:12 18:15
Новоукраїнка 18:34 18:36
Плетений Ташлик 18:55 18:57
Кропивницький 19:32 19:35
Чорнолісська 20:08 20:10
Знам'янка-Пас. 20:26 20:49
Олександрія 21:28 21:30
П'ятихатки 22:50 22:52
Вільногірськ 23:13 23:15
Верхньодніпровськ 23:41 23:43
Кам'янське-Пас. 00:01 00:03
Дніпропетровськ-Головний 00:36 00:56
Синельникове-2 01:40 01:42
Павлоград-1 02:12 02:14
Лозова-Пас. 03:11 03:13
Дубове 03:39 03:41
Барвінкове 04:02 04:04
Слов'янськ 04:34 04:41
Краматорськ 04:58 05:00
Дружківка 05:11 05:13
Костянтинівка 05:28

Розклад у зворотньому напрямку