Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 84 26/03-30/06/2017 щоденно 18:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:37
Миронівка 17:50 17:52
Корсунь 18:23 18:25
Цвіткове 18:56 18:58
Ім.тараса Шевченка 19:52 20:18
Знам'янка-Пас. 21:32 21:38
Олександрія 22:15 22:17
П'ятихатки 23:33 23:36
Вільногірськ 23:56 23:58
Кам'янське-Пас. 00:36 00:38
Дніпропетровськ-Головний 01:11 01:31
Синельникове-1 02:24 02:26
Запоріжжя-1 03:19 03:34
Молочанськ 05:51 05:53
Великий Токмак 06:06 06:08
Комиш-Зоря 07:40 07:45
Зачатівська 08:36 08:38
Хлібодарівка 09:01 09:03
Волноваха 09:25 09:45
Маріуполь 11:15

Розклад у зворотньому напрямку