Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 80

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Новоолексіївка 80 ("ДНІПРО") 13/07-3/09/2017 по четвергах, неділях 14:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:00
Ім.тараса Шевченка 01:40 01:43
Знам'янка-Пас. 02:52 02:57
Олександрія 03:40 03:42
П'ятихатки 04:58 05:00
Верхівцеве 05:35 05:37
Кам'янське-Пас. 06:08 06:10
Дніпропетровськ-Головний 06:47 07:35
Запоріжжя-1 09:43 09:48
Мелітополь-Пас. 11:54 12:16
Новоолексіївка 13:30

Розклад у зворотньому напрямку