Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 140 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 31,3,5 8:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 20:35
Балин 21:14 21:16
Дунаївці 21:39 21:47
Ярмолинці 22:07 22:09
Гречани 22:56 23:11
Красилів 23:55 23:57
Старокостянтинів 2 00:23 00:25
Пасічний 00:42 00:44
Адампіль 00:56 00:58
Хмільник 01:20 01:22
Уладівка 01:39 01:41
Холонівська 01:53 01:55
Козятин-1 02:42 03:02
Фастів-1 04:11 04:13
Київ-Пас. 05:07