Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 63

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 63 ("СКІФІЯ") 29/05-29/09/2017 щоденно; з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 11:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:10
Кам'янське-Пас. 19:45 19:47
Верхівцеве 20:16 20:18
П'ятихатки 20:54 21:29
Олександрія 22:46 22:48
Знам'янка-Пас. 23:30 23:50
Кропивницький 00:38 00:43
Новоукраїнка 01:38 01:40
Помічна 01:58 02:01
Южноукраїнська 02:52 02:54
Вознесенськ 03:16 03:19
Одеса-Головна 06:28

Розклад у зворотньому напрямку