Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Костянтинівка Одеса 92 13/04-30/06/2017 щоденно 16:29

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Костянтинівка 15:40
Дружківка 15:56 15:58
Краматорськ 16:10 16:12
Слов'янськ 16:25 16:32
Барвінкове 17:03 17:05
Дубове 17:33 17:50
Лозова-Пас. 18:20 18:22
Павлоград-1 19:16 19:18
Синельникове-2 19:47 19:49
Дніпропетровськ-Головний 20:30 20:55
Кам'янське-Пас. 21:28 21:30
Вільногірськ 22:15 22:18
П'ятихатки 22:45 23:09
Олександрія 00:26 00:28
Знам'янка-Пас. 01:07 01:28
Кропивницький 02:21 02:26
Новоукраїнка 03:23 03:25
Помічна 03:43 03:46
Южноукраїнська 04:39 04:41
Вознесенськ 05:08 05:11
Веселинове 05:48 05:50
Одеса-Головна 08:09

Розклад у зворотньому напрямку