Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 732

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 732 (ІНТЕРСІТІ+) з 26/03/2017 щоденно, крім 26,27,29,30/06, 3/07/2017 7:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 15:37
Дніпропетровськ-Головний 16:59 17:09
Кам'янське-Пас. 17:35 17:37
П'ятихатки 18:27 18:28
Олександрія 19:10 19:11
Знам'янка-Пас. 19:38 19:39
Ім.тараса Шевченка 20:40 20:41
Київ-Пас. 22:49

Розклад у зворотньому напрямку