Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 736

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 736 (ІНТЕРСІТІ+) 3/09-27/10/2017 щоденно, крім вівторків, субот та 19,20,23/10/2017 7:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:49
Ім.тараса Шевченка 16:55 16:56
Знам'янка-Пас. 17:56 17:57
Олександрія 18:26 18:27
П'ятихатки 19:12 19:13
Кам'янське-Пас. 19:58 19:59
Дніпро-Головний 20:25 20:35
Запоріжжя-1 21:57

Розклад у зворотньому напрямку