Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 50

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Київ 50 ("КОБЗАР") 26/03-28/10/2017 щоденно 11:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 19:49
Дрогобич 20:06 20:16
Самбір 21:04 21:29
Львів 22:46 23:08
Тернопіль-Пас. 00:55 00:59
Хмельницький 02:39 02:42
Вінниця 04:24 04:27
Козятин-1 05:14 05:16
Фастів-1 06:22 06:24
Київ-Пас. 07:30