Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 265

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 265 3/06-5/09/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3 14:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 21:17
Лозова-Пас. 23:09 23:11
Павлоград-1 00:02 00:04
Дніпро-Головний 01:20 01:40
Кам'янське-Пас. 02:15 02:17
Кривий Ріг-Головний 04:46 05:29
Апостолове 06:11 06:33
Високопілля 07:00 07:02
Біла Криниця 07:31 07:33
Березнегувате 07:58 08:00
Снігурівка 08:37 08:39
Миколаїв Пас. 09:39 09:59
Херсон 11:22

Розклад у зворотньому напрямку