Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 80

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 80 ("ДНІПРО") 14/07-4/09/2017 по п`ятницях, понеділках 16:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 14:45
Мелітополь-Пас. 16:02 16:24
Запоріжжя-1 19:22 19:27
Дніпро-Головний 21:45 22:25
Кам'янське-Пас. 23:00 23:02
Верхівцеве 23:34 23:36
П'ятихатки 00:19 00:21
Олександрія 01:35 01:37
Знам'янка-Пас. 02:16 02:21
Ім.тараса Шевченка 03:36 03:39
Київ-Пас. 06:58

Розклад у зворотньому напрямку