Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 502

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Дніпропетровськ 502 4,21/07, 7,24/08/2017 10:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 21:47
Новоолексіївка 22:10 22:22
Якимівка 23:32 23:36
Мелітополь-Пас. 00:01 01:03
Таврійськ 03:43 03:56
Запоріжжя-1 05:17 05:47
Синельникове-1 06:52 06:55
Дніпропетровськ-Головний 08:08

Розклад у зворотньому напрямку