Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 118

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Київ 118 ("БУКОВИНА") з 26/03/2017 щоденно 12:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 19:55
Новоселиця 20:32 20:34
Ларга 22:05 22:25
Кам'янець-Подільський 23:34 23:39
Дунаївці 00:55 00:57
Гречани 02:13 02:36
Хмельницький 02:47 02:52
Вінниця 04:46 04:50
Калинівка-1 05:09 05:11
Козятин-1 05:44 05:46
Фастів-1 06:56 06:58
Київ-Пас. 08:07

Розклад у зворотньому напрямку