Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 472

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Дніпро 472 4/06-22/08/2017 по парних, при двох непарних 30,2,4 9:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 22:22
Берда 22:34 22:36
Трояни 22:55 22:57
Єлізаветівка 23:22 23:24
Нельгівка 23:41 23:43
Верхній Токмак-1 00:08 00:10
Великий Токмак 01:11 01:13
Федорівка 01:58 02:20
Запоріжжя-1 03:28 04:30
Синельникове-1 05:30 05:50
Дніпро-Головний 07:32

Розклад у зворотньому напрямку