Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 795

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Дніпро 795 ("ПРОМІНЬ") до 28/10/2017 щоденно 4:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 18:05
Лихачове 19:13 19:15
Краснопавлівка 19:36 19:38
Лозова-Пас. 20:05 20:07
Варварівка 20:42 20:44
Павлоград-1 20:59 21:01
Синельникове-2 21:29 21:31
Дніпро-Головний 22:08

Розклад у зворотньому напрямку