Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 251

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 251 28/05-31/08/2017 щоденно; 2-16/09/2017 по парних 14:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 21:45
Кам'янське-Пас. 22:22 22:24
Кривий Ріг-Головний 00:46 01:33
Апостолове 02:22 02:44
Високопілля 03:11 03:13
Біла Криниця 03:43 03:45
Березнегувате 04:10 04:12
Снігурівка 04:49 04:51
Херсон 05:37 05:47
Миколаїв Пас. 06:39 06:59
Колосівка 08:58 09:23
Одеса-Головна 11:46

Розклад у зворотньому напрямку