Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 117 ("БУКОВИНА") з 26/03/2017 щоденно 11:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:42 22:44
Вінниця 23:01 23:03
Хмельницький 00:46 00:49
Гречани 00:59 01:14
Дунаївці 02:32 02:34
Кам'янець-Подільський 03:27 03:32
Ларга 04:44 05:04
Новоселиця 06:31 06:33
Чернівці 07:10

Розклад у зворотньому напрямку