Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 472

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпропетровськ Бердянськ 472 3/06-15/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 8:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпропетровськ-Головний 20:14
Синельникове-1 21:26 21:28
Запоріжжя-1 22:25 23:10
Великий Токмак 02:10 02:12
Верхній Токмак-1 03:15 03:17
Нельгівка 03:42 03:44
Єлізаветівка 04:01 04:03
Трояни 04:26 04:28
Берда 04:50 04:52
Бердянськ 05:07

Розклад у зворотньому напрямку