Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 734

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 734 (ІНТЕРСІТІ+) з 26/03/2017 щоденно, крім 12/04-12/07/2017 8:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:35
Ім.тараса Шевченка 19:41 19:42
Знам'янка-Пас. 20:42 20:43
Олександрія 21:11 21:12
П'ятихатки 21:57 21:58
Кам'янське-Пас. 22:43 22:44
Дніпропетровськ-Головний 23:10 23:23
Синельникове-2 23:57 23:58
Чаплине 00:47 00:48
Покровськ 01:43

Розклад у зворотньому напрямку