Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 796

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Харків 796 ("ПРОМІНЬ") до 28/10/2017 щоденно 4:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 06:33
Синельникове-2 07:08 07:10
Павлоград-1 07:38 07:40
Варварівка 07:55 07:57
Лозова-Пас. 08:35 08:37
Краснопавлівка 09:08 09:10
Лихачове 09:32 09:34
Харків-Пас. 10:50

Розклад у зворотньому напрямку