Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 52

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 52 5/04-29/10/2017 по непарних (крім 25,27,29/09/2017), при двох непарних 31,3,5 12:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 19:00
Мелітополь-Пас. 20:18 20:20
Запоріжжя-1 21:52 21:57
Синельникове-1 22:51 22:53
Дніпро-Головний 23:39 23:57
Кам'янське-Пас. 00:28 00:30
Олександрія 02:43 02:45
Знам'янка-Пас. 03:24 03:27
Ім.тараса Шевченка 04:38 04:41
Київ-Пас. 07:17

Розклад у зворотньому напрямку