Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 144

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Київ 144 26/03-23/10/2017 щоденно 16:01

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:51
Татарів 14:04 14:06
Микуличин 14:19 14:21
Яремче 14:35 14:40
Надвірна 15:25 15:28
Івано-Франківськ 16:18 17:01
Галич 17:30 17:32
Ходорів 18:23 18:25
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Злочів 21:09 21:11
Зборів 21:30 21:32
Тернопіль-Пас. 22:10 22:15
Підволочиськ 23:04 23:06
Волочиськ 23:15 23:17
Хмельницький 00:14 00:29
Деражня 00:57 00:59
Вінниця 02:25 02:30
Калинівка-1 02:49 02:51
Козятин-1 03:25 03:27
Фастів-1 04:44 04:46
Київ-Пас. 05:52

Розклад у зворотньому напрямку