Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 12

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Київ 12 ("СЛАВУТИЧ") 26/03-28/10/2017 щоденно 13:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 20:14
Мелітополь-Пас. 21:32 21:37
Запоріжжя-1 23:12 23:22
Синельникове-1 00:16 00:18
Дніпро-Головний 01:06 01:31
Кам'янське-Пас. 02:05 02:07
П'ятихатки 03:17 03:19
Знам'янка-Пас. 05:07 05:12
Ім.тараса Шевченка 06:21 06:28
Київ-Пас. 09:44

Розклад у зворотньому напрямку