Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Львів 70 26/03-30/06/2017 щоденно 28:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:50
Волноваха 14:23 14:43
Комиш-Зоря 16:17 16:20
Верхній Токмак-2 17:00 17:03
Великий Токмак 17:50 17:52
Молочанськ 18:05 18:07
Федорівка 18:44 19:06
Запоріжжя-1 20:15 20:35
Дніпропетровськ-Головний 22:21 22:41
Кам'янське-Пас. 23:13 23:15
Верхівцеве 23:46 23:48
П'ятихатки 00:30 00:33
Олександрія 01:47 01:49
Знам'янка-Пас. 02:30 02:35
Чорнолісська 02:50 02:52
Фундукліївка 03:24 03:43
Ім.тараса Шевченка 04:17 04:32
Цвіткове 05:02 05:10
Городище 05:26 05:28
Корсунь 05:48 05:50
Миронівка 06:20 06:22
Біла Церква 07:14 07:16
Козятин-1 08:59 09:01
Калинівка-1 09:38 09:40
Вінниця 10:01 10:06
Жмеринка-Пас. 10:52 11:16
Деражня 12:17 12:19
Хмельницький 12:49 12:59
Волочиськ 13:57 13:59
Підволочиськ 14:08 14:10
Тернопіль-Пас. 14:57 15:03
Злочів 16:01 16:03
Львів 17:23

Розклад у зворотньому напрямку