Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 733

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 733 (ІНТЕРСІТІ+) до 28/10/2017 щоденно 8:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 04:41
Чаплине 05:35 05:36
Синельникове-2 06:24 06:25
Дніпро-Головний 06:57 07:10
Кам'янське-Пас. 07:36 07:38
П'ятихатки 08:27 08:29
Олександрія 09:11 09:12
Знам'янка-Пас. 09:39 09:40
Ім.тараса Шевченка 10:41 10:42
Київ-Пас. 12:50

Розклад у зворотньому напрямку