Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 11/09-28/10/2017 щоденно 12:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:48
Кагарлик 21:52 22:15
Корсунь 23:04 23:06
Городище 23:24 23:26
Цвіткове 23:42 23:44
Ім.тараса Шевченка 00:13 00:34
Кам'янка 00:57 00:59
Фундукліївка 01:13 01:15
Долинська 02:57 03:02
Тимкове 03:17 03:40
Кривий Ріг-Головний 04:51 04:56
Апостолове 05:41 06:03
Високопілля 06:30 06:32
Біла Криниця 07:01 07:03
Березнегувате 07:28 07:30
Снігурівка 08:07 08:09
Херсон 08:54

Розклад у зворотньому напрямку