Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 64

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпропетровськ 64 ("СКІФІЯ") 16/05-30/09/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 10:53

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:57
Вознесенськ 00:45 00:47
Южноукраїнська 01:20 01:22
Помічна 02:10 02:13
Новоукраїнка 02:32 02:34
Кропивницький 03:24 03:29
Знам'янка-Пас. 04:16 04:36
Олександрія 05:17 05:19
П'ятихатки 06:37 07:11
Верхівцеве 07:42 07:44
Кам'янське-Пас. 08:12 08:14
Дніпропетровськ-Головний 08:50

Розклад у зворотньому напрямку