Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 102

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 10/09-28/10/2017 щоденно 12:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 18:48
Снігурівка 19:44 19:46
Березнегувате 20:22 20:24
Біла Криниця 20:48 20:50
Високопілля 21:24 21:26
Апостолове 21:57 22:19
Кривий Ріг-Головний 22:58 23:03
Тимкове 00:12 00:35
Долинська 00:50 00:55
Фундукліївка 02:50 02:52
Кам'янка 03:09 03:11
Ім.тараса Шевченка 03:31 03:46
Цвіткове 04:16 04:26
Городище 04:42 04:44
Корсунь 05:04 05:06
Миронівка 05:36 05:38
Кагарлик 06:02 06:03
Київ-Пас. 07:10

Розклад у зворотньому напрямку