Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 26/03-28/10/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 19:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:29
Миколаїв Пас. 13:33 13:48
Явкине 14:38 14:43
Новий Буг 15:18 15:20
Казанка 15:50 15:52
Долинська 16:29 16:49
Куцівка 17:09 17:11
Чорнолісська 18:11 18:13
Фундукліївка 18:45 18:47
Ім.тараса Шевченка 19:21 19:37
Городище 20:19 20:21
Корсунь 20:41 20:43
Миронівка 21:14 21:16
Біла Церква 22:13 22:15
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:06 01:10
Жмеринка-Пас. 01:54 02:14
Деражня 03:14 03:16
Хмельницький 03:45 04:02
Волочиськ 04:56 04:58
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:54 06:03
Злочів 06:58 07:00
Красне 07:25 07:27
Львів 08:09