Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 252

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпропетровськ 252 29/05-31/08/2017 щоденно; 1-17/09/2017 по непарних 13:22

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:33
Колосівка 17:42 18:05
Миколаїв Пас. 19:35 19:55
Херсон 20:59 21:09
Снігурівка 21:57 21:59
Березнегувате 22:35 22:37
Біла Криниця 23:02 23:04
Високопілля 23:39 23:41
Апостолове 00:10 00:32
Кривий Ріг-Головний 01:12 01:58
Верхівцеве 03:44 03:46
Кам'янське-Пас. 04:18 04:20
Дніпропетровськ-Головний 04:55

Розклад у зворотньому напрямку