Друк

Розклад руху призначених пасажирських поїздів

Інформація за номером поїзда 228

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 228 13,15,17/09/2017 16:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бердянськ 17:35
Верхній Токмак-1 19:06 19:08
Пологи 19:56 20:21
Гайчур 21:10 21:12
Чаплине 22:00 22:20
Синельникове-2 23:20 23:22
Дніпропетровськ-Головний 00:07 00:39
Кам'янське-Пас. 01:15 01:17
П'ятихатки 02:28 02:30
Олександрія 03:49 03:51
Знам'янка-Пас. 04:30 04:35
Фундукліївка 05:22 05:24
Кам'янка 05:41 05:43
Ім.тараса Шевченка 06:03 06:18
Цвіткове 07:01 07:04
Городище 07:19 07:21
Корсунь 07:41 07:44
Миронівка 08:14 08:18
Кагарлик 08:37 08:43
Київ-Пас. 10:07

Розклад у зворотньому напрямку